Nástěnné svítidlo Ananas Spot Mini

2 699 Kč 2 231 Kč bez DPH
Na zakázku do měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné svítidlo Ananas Spot Mini

Nástěnné svítidlo Ananas Spot patří do série svítidel, u nichž můžete pohlédnout do nitra dřeva. Konkrétně do nitra dřevěného stínidla, vyráběného sofistikovanou metodou ruční práce, díky které dosáhl výrobce efektu prosvicování. Tento efekt je velice oblíbený a žádaný, neboť na trhu nemá obdoby. Svým teplým světlem rozzáří prostor kolem sebe a oranžovým tónem prosvěcujícího se světla skrze dřevěnou strukturu stínidla navozuje hřejivou atmosféru domova, firmy, hotelu, restaurace či jiných komerčních prostor. Nástěnné svítidlo Ananas Spot se těší neustávajícímu obdivu a neustále získává důvěru nových a nových majitelů.

Ananas Spot, jakožto elegantní nástěnné svítidlo lze regulovat pomocí otočného kloubu. Světlo, žhnoucí se z útrob ojediněle zpracovaného stínidla tak nasměřujete přesně do míst, kam Vám to bude vyhovovat.

Ruční výroba nástěnného svítidla Ananas Spot z něj dělá originální a vždy jedinečný výrobek. Na světe neexistují 2 naprosto totožné kusy. Světlo prosvěcuje přes dřevěné stínidlo vždy svým způsobem jinak, někdy výrazněji, někdy slaběji.

LED žárovka je součástí balení, stačí jen namontovat, rozsvítit a můžete si užívat neobyčejných okamžiků, které ve Vás rozproudí hřejivý pocit.

Efektivní vnímáme kombinaci nástěnného svítidla Ananas Spot se závěsným svítidlem Ananas či stolní lampou Ananas. Takto osvětlený interiér bude působit naprosto kouzelně.

Rozměry nástěnného svítidla Ananas Spot

  • Rozměry stínidla Ananas Spot - 9 x 18 cm
  • Rozměry stínidla Ananas Spot Mini - 6,5 x 16 cm

Barva

Neumíme si představit nástěnné svítidlo Ananas Spot v jiné barvě než je jemu přiřozená barva přírodní. Díky přírodní struktuře je totiž prosvětlování při rozsvícení nelakovaného nástěnného svítidla nejefektivnější.

Shrnutí

Nástěnné svítidlo Ananas Spot v sobě nese jedinečnou vlastnost, které bylo dosaženo při sofistikované ruční výrobě. Tou je prosvětlování dřeva, díky kterému lze vidět jeho fantastickou strukturu. Světlo, linoucí se z prosvětlení má oranžovou barvu, nabuzující příjemně hřejivý pocit a neobyčejnou atmosféru při každém rozsvícení. Přesvědčte se sami a okamžitě si jej zamilujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: