Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet

2 799 Kč 2 313 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet Vám má specifickou vlastnost, typickou pro řadu svítidel Ananas, a tou je průsvitnost jeho dřevěného stínidla. Díky této vlastnosti získává osvětlení prostoru Vašeho domova, firmy, hotelu, restaurace či jiného diametrálně odlišný rozměr od běžných nástěnných svítidel. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet Vám přivede příjemný hřejivý pocit při každém rozsvícení. Věřte nám, jej nepřestanete obdivovat.

K prosvětlení skrze strukturu dřeva, ze kterého je vyrobeno stínidlo Ananasu Kinkiet, dochází díky odlišným tloušťkám dřevěného stínidla. Z něj se zespod line teplý nažloutlý tón světla díky LED žárovce, kterou dodáváme v balení, ale zároveň výrazně oranžová barva, prosvítající přes dřevěné stínidlo. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet díky tomu získává osobitý charakter a jedinečnost. Celé je zároveň vyrobeno ručně a nejen proto na světe nenajdete dva naprosto totožné kusy.

Naprosto fantasticky vypadá kombinace nástěnného svítidla Ananas Kinkiet například se stolní lampou Ananas či závěsným svítidlem Ananas. Interiér, který budete osvětlovat ve Vás, Vaší návštěvě, v zákaznících či návštěvnících přivodí vždy onen ojedinělý hřejivý pocit plný úžasu.

Rozměry nástěnného svítidla Ananas Kinkiet

  • 9 x 14 x 18 cm

Barva

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet není nijak přebarvováno. Disponuje přírodní barvou dřeva, ze kterého je vyrobeno. Barva osvícení prostoru je teplá nažloutlá, oranžově pak světlo prosvítá přes dřevěné stínidlo.

Shrnutí

Hledáte-li zajímavé a netradiční řešení pro osvětlení prostoru formou nástěnného svítidla či několika nástěnných svítidel, pak pro Vás máme řešení. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet splní Vaše nejnáročnější požadavky a fantasticky zútulní osvětlovaný prostor, do kterého přinese teplotu a klid. Nažloutlé světlo v kombinaci s oranžovým prosvítáním se nevyhne Vašemu úžasu či obdivu nejedné návštěvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení, které rozzáří vaši domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: