Nástěnné Svítidlo Ananas Kinkiet

243
Neohodnoceno

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet je ručně vyrobeno ze dřeva sofistikovanou metodou, která ve výsledku vede k efektu prosvětlování dřeva. Ten ve Vás bude vzbuzovat neobyčejný hřejivý efekt a navozovat klidnou atmosféru. Prosvětlování má narozdíl od nažloutlého světla žárovky sytě oranžovou barvu. Věřte nám, že si jej zamilujete.


  • 2 313 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
2 799 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
 

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet Vám má specifickou vlastnost, typickou pro řadu svítidel Ananas, a tou je průsvitnost jeho dřevěného stínidla. Díky této vlastnosti získává osvětlení prostoru Vašeho domova, firmy, hotelu, restaurace či jiného diametrálně odlišný rozměr od běžných nástěnných svítidel. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet Vám přivede příjemný hřejivý pocit při každém rozsvícení. Věřte nám, jej nepřestanete obdivovat.

K prosvětlení skrze strukturu dřeva, ze kterého je vyrobeno stínidlo Ananasu Kinkiet, dochází díky odlišným tloušťkám dřevěného stínidla. Z něj se zespod line teplý nažloutlý tón světla díky LED žárovce, kterou dodáváme v balení, ale zároveň výrazně oranžová barva, prosvítající přes dřevěné stínidlo. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet díky tomu získává osobitý charakter a jedinečnost. Celé je zároveň vyrobeno ručně a nejen proto na světe nenajdete dva naprosto totožné kusy.

Naprosto fantasticky vypadá kombinace nástěnného svítidla Ananas Kinkiet například se stolní lampou Ananas či závěsným svítidlem Ananas. Interiér, který budete osvětlovat ve Vás, Vaší návštěvě, v zákaznících či návštěvnících přivodí vždy onen ojedinělý hřejivý pocit plný úžasu.

Rozměry nástěnného svítidla Ananas Kinkiet

  • 9 x 14 x 18 cm

Barva

Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet není nijak přebarvováno. Disponuje přírodní barvou dřeva, ze kterého je vyrobeno. Barva osvícení prostoru je teplá nažloutlá, oranžově pak světlo prosvítá přes dřevěné stínidlo.

Shrnutí

Hledáte-li zajímavé a netradiční řešení pro osvětlení prostoru formou nástěnného svítidla či několika nástěnných svítidel, pak pro Vás máme řešení. Nástěnné svítidlo Ananas Kinkiet splní Vaše nejnáročnější požadavky a fantasticky zútulní osvětlovaný prostor, do kterého přinese teplotu a klid. Nažloutlé světlo v kombinaci s oranžovým prosvítáním se nevyhne Vašemu úžasu či obdivu nejedné návštěvy.

Podobné produkty

  • Závěsné Svítidlo BanaNovinka
    Závěsné svítidlo Bana svým tvarem zaujme nejednu návštěvu Vašeho domova. Prakticky celé je...
  • Závěsné Svítidlo Sliva
    Závěsné svítidlo Sliva je originální osvětlení do Vašeho obývacího pokoje či jídelny. Z...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací