Novinka

Nástěnné korkové Panely Stripe Yellow

5091
Neohodnoceno

Nástěnné korkové panely Stripe jsou velmi originálním nápadem do Vašich domácností, kanceláří či podniků. Jedná se o sbírku 3D korkových panelů, které se kotví na stěnu velmi jednoduchou montáží. Díky svému tvaru, v tomto případě se jedná o pruhy, lze vytvářet různé kombinace, ať tvarem, či vzorem. Zůstává tak jen na Vás a Vaší fantazii, zda si vytvoříte kombinaci pro celou stěnu, nebo zda jej použijete jen na Vámi zvolený kousek stěny. Nástěnné korkové panely Stripe se tak dokonale přizpůsobí Vám a Vašemu interiéru. 


  • 396 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
479 Kč
Kategorie: Dekorace
Záruka: 2 roky
Model: Stripe
Barva: Žlutá
 

nástěnné korkové panely STRIPE

Nástěnné korkové panely STRIPE jsou dokonalým prvkem, který oživí a zpříjemní Váš byt či kancelář. Jistě Vás překvapí materiál, ze kterého jsou panely vyráběny. Jedná se o 100% přírodní materiál, který je navíc vyroben z recyklovaného materiálu. Korkové panely jsou také skvělou izolací, potlačují hluk a snižují vlhkost v místnosti. 

Díky jednoduché instalaci panelů vše zvládnete rychle a sami. Specifické pro tyto panely je, že je pouze na Vás, jak si je poskládáte.  Můžete si tak být jisti, že se Vaše stěna díky tomu stane naprosto unikátním a designovým prostředím Vašeho bytu, či kanceláře. Zásluhou toho, že se jedná o přírodní materiál, je jistota, že se tak vytvoří velmi příjemná, hřejivá a útulná atmosféra.

Rozměry nástěnných korkových panelů STRIPE

- Rozměry panelu: 24,5 x 42,5 cm (jedná se o diagonální kosočtverce) 
- Tloušťka desky: 1 cm
- Počet panelů v balení: 3 kusy
- Počet balení na 1m² : 6/7
- Počet panelů na 1m² : 19 

Barevné vzory

Nástěnné korkové panely klasicky dodáváme v 9 barevných provedeních. A to konkrétně v barvách Ivory, Natural, Brown, Yellow, Green, Dark Green, Black, Depp Blue a Blue. 

Shrnutí

Unikátní design a materiál výrobku zajišťuje, že se díky tomu Vaše stěna stane neobyčejnou a ucelí tak celkový dojem Vašeho bytu. A protože je jen na Vás, jak si panely poskládáte, můžete si být jisti, že právě Vy, máte doma ten svůj originál. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací