Relaxační Lenoška Egremi

52 999 Kč 43 801 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

RELAXAČNÍ LENOŠKA EGREMI

Máte už své oblíbené místečko, kam si rádi lehnete.. Odpočinete si, zasníte se, či si přečtete oblíbenou knihu? Kde se můžete uvolnit, a začít relaxovat? Pokud ne, lenoška Egremi Vám pomůže vytvořit relaxační místo, které je snem snad každého.

Kombinace magnetů, které drží matraci k lehátku, a masážních míčků nabízí blahodárné účinky a tvoří léčivé prostředí. Pomáhají uvolnit svalové křeče, léčí klouby a otoky. Rozšiřují krevní cévy, podporují klidný spánek, jsou protizánětlivé a hojivé. Tyto aspekty a výhody spojené s kombinací těchto dvou materiálů využívali už v dřívějších dobách řečtí léčitelé. A právě z Řecku a z krásy řecké přírody brala designérka křesla inspiraci.

Při odpočinku a čtení knihy Vám může posloužit stojací lampa Tripod, nebo závěsné svítidlo DRUU, a třeba i odkládací stolek Karpik.

Konstrukce LENOŠKY EGREMI

Lehátko relaxační lenošky Egremi je složeno ze dvou částí z bukové překližky, které jsou uprostřed elegantně spojeny klínem. Ten lze snadno vysunout, díky čemuž lenoška získává lepší skladnost a případnou manipulaci. Matrace je ke konstrukci lehátka připevněna pomocí magnetů, které jsou skryty pod potahem. Lenoška má nosnost 120 kg.

ROZMĚRY 

  • výška středu: 50 cm (měřeno od podlahy)
  • délka lehací plochy: 200 cm

MATERIÁL A BARVA

Lenoška Egremi je vyrobena z ohýbané bukové překližky, která disponuje krásnými přírodními tóny, ladí s matrací šedé barvy, a moderní hořčicovou barvou polštářku. Potah matrace a polštářku je vyrobený ze 100% polyesteru.

Shrnutí

Rádi byste vytvořili koutek, kde si můžete jít odpočinout a relaxovat? Lenoška Egremi je skvělou volbou jak spojit příjemné prožitky s léčivými účinky. Věřte, že každý člen rodiny si lehátko oblíbí víc, než cokoliv jiného.. A ne jedna návštěva Vám bude tento designový kousek závidět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI