Konferenční Stolek Trend

189/PRI 189/PRI2 189/ANT 189/ORE 189/LEH Zvolte variantu

Konferenční Stolek Trend je výrobek z duší, ostatně stejně tomu je u každého výrobku ze starého dřeva. Samotné staré dřevo, které je sofistikovaně ručně opracováno profesionálními restaurátory s mnohaletou zkušeností. Díky konferenčnímu stolku Trend nabere design Vašeho obývacího pokoje či kanceláře úplně jiný rozměr.


  • 9 090 Kč 9 090 Kč 9 090 Kč 9 090 Kč 9 090 Kč 9 090 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do 2 měsícůNa zakázku do 2 měsícůNa zakázku do 2 měsícůNa zakázku do 2 měsícůNa zakázku do 2 měsíců
10 999 Kč 10 999 Kč 10 999 Kč 10 999 Kč 10 999 Kč 10 999 Kč
  • Dekor dřeva
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

Konferenční stolek Trend

Konferenční stolek Trend je dílem nejzručnějších řemeslníků. Díky starému dřevu, ze kterého je vyroben, je velice jedinečný a osobitý kus nádherného nábytku.

Je tomu více než 100 let, kdy bylo kácení a zpracování dřeva prováděno pouze ručně, a sice sekerami. Klády se opět ručně zbavovaly kůry. Posléze byly osekávány do hranolů a na závěr nařezány na samotné díly. Tento dnes zastaralý způsob zpracování dřeva v něm naštěstí zanechal viditelnou stopu stáří dřeva. A ta právě tvoří onen jedinečný vzhled každého takového unikátního kusu. Díky tomuto faktu se konferenční stolek bude perfektně hodit jak do klasických či rustikálních interiérů, tak do moderních interiérů, kde bude tvořit dokonalý kontrast s chladnými hladkými rovnými plochami. Při pohledu na tehdejší způsob zpracování dřeva nutno podotknout, že v dobách, kdy se trámy tesaly ručně, byly významně odolnější pevnější než v současnosti. Následkem je modernizace v řezání a zpracování dřeva v podobě přechodu na dnešní moderní pily, které na rozdíl od ručního zpracování, řežou dřevo tím způsobem, že narušují a tedy oslabují jeho vlákno. U ručního zpracování se dřevo otesávalo po vláknu a nebyla tak narušena jeho pevnost.

Svrchní deska konferenčního stolku Trend má tloušťku 5 cm a je posazena na masivní nohy. Nohy stolku mají tloušťku celých 10 - 12 cm. Veškeré části konferenčního stolku Trend jsou spojeny původní technikou, tedy čepy. Jediná přidaná přísada nového původu je lepidlo. Vše ostatní jsou staré a odborně renovované díly.

Konferenční stolek Trend je dílem týmu profesionálů s více než desetiletou praxí, můžete se tak těšit exkluzivitě stolku, spojeného s jedinečnou kvalitou ruční výroby.

Rozměry konferenčního stolku Trend

  • výška 45 cm, šířka 120 cm, hloubka 6 cm, svrchní deska má tloušťku 5 cm, nohy pak 10 - 12 cm, váha okolo 30 kg

Každý kus můžeme právem považovat za originál, jelikož jedinečnost každého kusu starého dřeva nelze nikterak okopírovat do totožné podobě druhého kusu výrobku. Každý konferenční stolek Trend je tedy odlišný. Odlišnost hledejte i v rozměrech, které se od sebe mohou o několik cm lišit.

Barva

Vyberte si z široké nabídky barevných řešení a povrchové úpravy konferenčního stolku Trend:

  • přírodní dekor (mat, lesk)
  • antický dub
  • ořech
  • lehce bělené dřevo

Povrch konferenčního stolku Trend v přírodní barvě je ochráněn bezbarvým voskem. Na výběr máte matné i lesklé provedení. Barva dřeva se však může u každého kusu lišit, neboť každý je originální.

Shrnutí

Chcete-li si pořídit do Vašeho klasického, rustikálního či moderního bydlení jedinečný konferenční stolek, volbou konferenčního stolku Trend jistě neprohloupíte. Nadchne Vás struktura dřeva, barevnost i profesionální ruční zpracování se zachováním původních hodnot dřeva.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací