Konferenční Stolek River Flow

159/SVE 159/TMA Zvolte variantu
  • 1 z 4

Konferenční Stolek River Flow je bezpochyby nádherným designovým kouskem exotického nábytku, kterým si můžete svou domácnost příjemně zkrášlit. Kombinace více barev exotického dřeva a skla v designu říčního toku dodává konferenčnímu stolku River Flow neobyčejný charakter.


  • 13 553 Kč 13 553 Kč 13 553 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuNa zakázku do měsíceNa zakázku do měsíce
16 399 Kč 16 399 Kč 16 399 Kč
  • Dekor dřeva
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

Konferenční stolek River Flow

Kulatý konferenční stolek River Flow dodá Vašemu obývacímu pokoji či jednací místnosti ve Vaší firmě úžasný osobitý vzhled.

Konferenční stolek River Flow je vyroben ze dvou kusů exotického dřeva, přičemž každý byl opracován jinou technikou, čímž získalo dřevo barevnou a strukturovou odlišnost. Obě dřevěné desky perfektně pojí jemně řezané sklo, pasující přesně do dřevěného výřezu. Díky kombinaci dřeva a skla evokuje deska stolku řeku, protékající vysokým korytem či kaňonem.

Tento konferenční stolek se perfektně hodí jak do moderního bydlení, tak do klasických bydlení ve dřevěném či přírodním designu. Kdekoliv jej umístíte, stane se ozdobou Vaši domácnosti a poutačem obdivu Vašich přátel.

Deska stolu je umístěna na černých dřevěných nohách.

Rozměry konferenčního stolku River Flow

  • průměr 120 cm, výška 45 cm

Prosíme Vás, berte na vědomí, že každý stolek je vyroben ručně, což znamená, že se jeden od druhého bude vždy lišit. Rozměry se mohou lišit o několik centimetrů. Stejně tak bude u každého kusu odlišná barva a výřez pro umístění skla.

Barva

Jelikož je konferenční stolek River Flow vícebarevný, nelze barvu jednoduše specifikovat. Barvu stolku vždy ovlivňuje struktura použitého exotického dřeva, která se u každého stromu liší. Přesto lze obecně konstatovat, že jedna z desek konferenčního stolku má díky své povrchové úpravě našedlou barvu, druhá pak buď světlý nebo tmavší odstín, kdy světlejší připomíná kupříkladu břízu, tmavší pak ořech.

Shrnutí

Pořízení konferenčního stolku River Flow do Vaší domácnosti nebudete litovat. Kombinací exotického dřeva ve více barevných odstínech a skelné desky, evokující říční tok na Vás tento konferenční stolek dýchá osobitým charakterem, který jinde nenajdete. Originalita a jedinečnost tohoto exotického výrobku je garantována ruční výrobou a typem použité exotické dřeviny. Konferenční stolek River Flow se stane hvězdou Vašeho obývacího pokoje či například jednací místnosti ve Vaší práci.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací