Konferenční Stolek Planet

156

  • 10 743 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
12 999 Kč
Kategorie: Exotické konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
 

Konferenční stolek Planet

Kulatý konferenční stolek Planet je vyroben z jediného kusu exotického dřeva, který je opracován dvěma různými technikami. Proto získává barevnou odlišnost. Tedy hnědý dekor dřeva a do toho šedý nádech, díky kterému působí opravdu jedinečným dojmem. Právě díky vícebarevnosti dřeva se stal stolek velice oblíbeným a vyhledávaným produktem našeho sortimentu.

Využití tohoto konferenčního stolku vidíme nejen v interiérech Vašich domovů, ale rovněž v kancelářích, jednacích místnostech, či například hotelích, kavárnách a vinotékách, kde jej mimo jiné skvěle zkombinujete se stojanem na víno Epic. Univerzálnost je doménou tohoto konferenčního stolku. Máte tak možnost jím ozdobit Váš obývací pokoj, zaujmout obchodní partnery vybavením Vaši kanceláře nebo dopřát Vašim zákazníkům odložení sklenky dobrého vína na originální stolek, kterým Planet bezesporu je.

Dřevěná deska konferenčního stolku Planet je připevněna ke kovovým nohám, které stolku dodávají vynikající stabilitu.

Rozměry konferenčního stolku Planet

  • průměr 100 cm, výška 44 cm

Každý konferenční stolek Planet se bude rozměrově i strukturou šedého odstínu od druhého kusu lišit. Důvodem je jeho ruční výroba, kterou nelze vytvořit dva naprosto totožné kusy. Rozměrové rozdíly mohou být v řádu několika centimetrů.

Barva

Konferenční stolek Planet je tvořen dvěma strukturami povrchové úpravy dřeva, přičemž jedna má našedlou barvu a druhá přírodní barvu exotické dřeviny, ze které je konferenční stolek vyroben. Přírodní barva se podobá například dekoru ořechu.

Shrnutí

Konferenční stolek Planet se velice snadno může stát chloubou nejen Vaší domácnosti. Exotické dřevo s sebou nese vlastní osobitý charakter, který dodá Vašemu interiéru jedinečný a originální vzhled, který ocení nejedna Vaše návštěva.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.