Konferenční Stolek Klasik

183
  • 1 z 3

Konferenční stolek Klasik ze starého dřeva je výrobkem, prošel sofistikovaným ručním zpracováním, aby bylo staré dřevo uvedeno do jeho nádherné finální podoby. Tento konferenční stolek se báječně hodí jak do klasických, tak do moderních interiérů.


  • 3 883 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
4 699 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
 

Konferenční stolek Klasik

Staré dřevo v sobě nese jeho neobyčejné kouzlo, které u nových moderních výrobků jednoduše nenajdete. Konferenční stolek Klasik, získává právě díky starému dřevu, ze kterého je ručně vyroben sofistikovanými metodami jeho zpracování, svou unikátní podobu. Na první pohled jednoduchý tvar konferenčního stolku, přesto je výtvorem náročné a profesionální ruční práce těch nejlepších řemeslníků. Dokonalé spojení čistoty, jednoduchosti a jemné elegance, která projasní Vaši domácnost.

Své majitele tento konferenční stolek najde zejména z řad lidí, preferujících rovné plochy a čisté tvary. Kamkoliv si jej doma umístíte, tak rozzáří Vaši domácnost svým prostým tvarem.

Struktura starého dřeva Vás jednoznačně pohltí při prvním kontaktu, věřte nám.

Rozměry konferenčního stolku Klasik

  • výška 45 cm, průměr 80 cm, tloušťka svrchní desky 3 cm, váha okolo 10 kg

Uvedené rozměry jsou pouze orientační, neboť každý kus je vyroben ručně. Rozdíl mezi jednotlivými stolky bude ale minimální.

Barva

Barva starého dřeva je závislá na způsobu jeho opracování, skladování i na samotném stáří dřeva. Konferenční stolek Klasik má zajímavý středně hnědý dekor dřeva s úžasnou texturou.

Shrnutí

I přesto, že zrovna netíhnete ke starým věcem, konferenční stolek Klasik ze starého dřeva Vás dostane do kolen. Můžete jej umístit jak do moderního, tak do klasického interiéru, všude bude vypadat skvěle a bude se těšit nejednomu obdivu, díky své jedinečné povrchové textuře.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací