Konferenční Stolek Galaxy

153

Konferenční stolek Galaxy je kombinací klasických tvarů a exotického dřeva, které disponuje překrásnou kresbou a vícebarevností. Garantujeme Vám, že i přes svůj mírně konzervativní design se díky typu použitého dřeva bude ve Vašem interiéru vysloveně vyjímat.


  • 10 826 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
13 099 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 65 kg
 

Konferenční stolek Galaxy

Konferenční stolek Galaxy je vytvořen z jediného celistvého kusu dřeva, který byl ručně opracován do výsledných klasických tvarů, díky kterým se perfektně hodí nejen do moderních, ale rovněž do klasických interiérů.

Horní masivní deska konferenčního stolku má sílu celých 6 cm, čímž stolek jednoznačně vyčnívá z řady běžně dostupných konferenčních stolků a dává Vaši domácnosti jiný rozměr. Pevné rovné nohy jsou vyrobeny z totožného dřeva, jako svrchní deska tohoto krásného konferenčního stolku Galaxy.

Díky robustní konstrukci z masivního dřeva exotického původu Vám garantujeme bezkonkurenční trvanlivost výrobku, a sice jsme přesvědčeni, že bude dokonale splňovat svou funkci i za dlouhé desítky let.

Rozměry konferenčního stolku Galaxy

  • délka 150 cm, šířka 81 cm, výška 50 cm, tloušťka 6 cm

Nevylučujeme, že nenastane případ, kdy od nás dostanete konferenční stolek Galaxy, který se bude rozměrově lišit od stávajícího popisu. Odlišnost rozměrů je ovlivněna zejména ruční výrobou konferenčního stolku, proto berte na vědomí, že nelze ručně vyrobit dva naprosto totožné výrobky. Výhodou pro Vás je, že každý kus je jedinečný originál.

Barva

Zbarvení konferenčního stolku Galaxy nelze specifikovat jednou barvou. Exotické dřevo, které bylo pro výrobu použito má několik odstínů barevnosti. světlejší místa po okrajích se do středu ztmavují, přičemž viditelná léta mají vůbec ten nejtmavší odstín na celé horní desce konferenčního stolku. Světlejší odstíny připomínají například břízu, tmavší jsou podobná ořechu.

Shrnutí

Pořízením konferenčního stolku Galaxy získáte jedinečný designový kousek exotického nábytku do Vaší domácnosti. Věřte nám, že si tento exotický výrobek díky kresbě dřeva zamilujete stejně tak, jako my.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací