Konferenční Stolek Blackjack

  • 1 z 4

Konferenční stolek Blackjack se okamžitě stane ozdobou Vašeho obývacího pokoje. Zamilujete si jeho nepravidelné tvary a jasanové dřevo, ze kterého je ručně vyroben. Dřevo je zde kombinováno se skleněnou deskou, čímž se stává konferenční stolek zároveň perfektně funčním nábytkovým kouskem Vaší domácnosti.


  • 19 007 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
22 999 Kč
Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
 

Konferenční stolek Blackjack

Konferenční stolek Blackjack, vyrobený ze dřeva jasanu v dnes velice oblíbeném minimalistickém stylu. Plocha svrchní desky o rozměrech 76 x 80 cm je tvořena skleněnou deskou o tloušťce 4 mm. Sklo je usazeno na nepravidelném dřevěném rámu konferenčního stolku, tvořeného několika samostatnými díly. Právě zmiňované nepravidelné tvary dodávají konferenčnímu stolku jedinečný designový vzhled. Při jeho výrobě byl kladen důraz na přírodu, ekologii, funkčnost a design. Samotná výroba je prováděna výhradně zakázkově a ručně.

Bezvadně vypadá zejména v kombinaci s jídelním stolem King of Harts nebo Ace of Spades. Případně s barovými židlemi Single Seven a Double Seven.

Rozměry konferenčního stolku Blackjack

  • výška 35 cm
  • šířka 76 cm
  • hloubka 80 cm
  • tloušťka skla 4 mm

Barva

Konferenční stolek Blackjack si zachovává svůj přírodní vzhled dřeva, který je však povrchově ošetřen bílým olejem, zabraňujícím eventuálnímu znečištění dřeva při používání konferenčního stolku. Na přání zákazníků jej dokážeme nalakovat do 18 barevných odstínů. Zajímá-li Vás více informací o lakování, neváhejte se na nás obrátit.

Shrnutí

Konferenční stolek Blackjack si získá Vaši přízeň na první pohled. Kombinace dřeva, ruční práce, nepravidelných tvarů a minimalistického designu dokonale zapadne do celkového vzhledu Vaší moderní domácnosti. Dřevěné prvky ve Vaší domácnosti budou ke stolku také perfektně ladit.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.