Novinka

Komoda 3+1

Vzdušný a funkční kus nábytku, který designově zapadne do Vašeho stylového, klasického i moderního stylu bydlení. Může se stát dominantou Vašeho interiéru, nebo tiše a prakticky sloužit.


  • 11 487 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
13 899 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

KOMODA 3+1

Designová komoda 3+1, která svým retro stylem zapadá do Vašeho obývacího pokoje, ložnice, nebo komerčních prostorách. Byla ručně vyrobena z masivního dřeva dubu. Funkční čtvercové provedení, kterým komoda disponuje, má široké využití úložného prostoru a zároveň působí stylově. Můžete z ní vytvořit menší knihovnu, umístit gramofon a gramofonové desky.

Díky otevřené konstrukci komody máte pohodlný přístup ke všem uloženým věcem. 

Komodu lze krásně sladit se stolem Edge, se stolní lampou Tripod mini, stojací lampou Kaka, nebo se závěsným svítidlem Kabak. Všechna tato osvětlení, zároveň s komodou 3+1, Vám dopomohou k útulnosti Vašeho bydlení.

Rozměry KOMODY

Konstrukce komody se skládá ze 4 dílů, z nichž tři mají uzavřený tvar a čtvrtý je z vrchní části otevřený.

  • výška 88 cm (nohy 12 cm)
  • šířka 99 cm
  • hloubka 43 cm

BARVA

Komoda 3+1 je ručně vyrobena z masivního dubového dřeva, které je povrchově ošetřeno přírodním olejem. Díky modernímu dekoru dubu se dá komoda krásně sladit s jakýmkoliv jiným druhem dřeva. 

shrnutí

Líbí se Vám přírodní nábytek, ruční práce, jednoduchost a praktičnost? Komoda 3+1 všechny tyto podmínky splňuje. Je vyrobena z masivního dubu s použitím olejů a bude mít využití u Vás doma, nebo Vaší kanceláři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací