Jídelní Stůl Mine Wood černý dub

13 349 Kč 11 032 Kč bez DPH
Na zakázku do 21 pracovních dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní stůl MINE WOOD

Jídelní stůl Mine Wood se okamžitě stane dominantou Vašeho bydlení. Mine Wood je vyrobený z přírodního a černého dubu na zásadě vysokých nároků na zachování přírodního vzhledu v souladu s perfektní funkčností.

Výrobce stolu klade vysoký důraz na použité materiály. V tomto případě přírodní dub, extrémně vzácné dřevo černého dubu, a ocelové profily, které jsou lakovány. Ty pak kombinuje s nádherným designem, praktičností a funkčností. 

Přijde-li Vám jídelní stůl Mine Wood malý, v našem sortimentu najdete i větší stoly, například jídelní stůl Edge. Oba jídelní stoly vypadají naprosto kouzelně v kombinaci se stojací lampou Tripod, komodou 3+1. Z kategorie osvětlení by Vám mohlo posloužit svítidlo DoubleRope.

Rozměry jídelního stolu MINE WOOD

  • výška 76 cm
  • průměr 95 cm

Barva

Jídelní stůl Mine Wood si díky použitému dřevu stále zachovává přírodní vzhled, avšak jeho barva černého i přírodního dubu je jedinečná a působí luxusně. Uložením pod zem či ponoření přírodního dubu pod vodu, až na několik let, vzniká exkluzivní dřevina, ze které je deska stolu vyrobena. Černé nohy stolu v kombinaci s oběma barvami dubu krásně ladí.

Shrnutí

Vybavujete právě své bydlení a hledáte zajímavý a stylový jídelní stůl? Jste příznivci moderního designu a přírodních materiálů? Pak je pro Vás jídelní stůl Mine Wood tím jediným a pravým výrobkem, neboť jedině on přinese Vašemu bydlení jedinečné a osobité charisma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI