Novinka

Jídelní Stůl Mine Wood černý dub

3802

Jídelní stůl Mine Wood jednoznačně ve Vašem bydlení získá své neochvějné místo. Dubové dřevo, ze kterého je jídelní stůl vyroben, přinese teplotu a klid do Vašeho bydlení. Minimalistický, nádherný, designový, takový je jídelní stůl Mine Wood.


  • 11 032 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
13 349 Kč
Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
 

Jídelní stůl MINE WOOD

Jídelní stůl Mine Wood se okamžitě stane dominantou Vašeho bydlení. Mine Wood je vyrobený z přírodního a černého dubu na zásadě vysokých nároků na zachování přírodního vzhledu v souladu s perfektní funkčností.

Výrobce stolu klade vysoký důraz na použité materiály. V tomto případě přírodní dub, extrémně vzácné dřevo černého dubu, a ocelové profily, které jsou lakovány. Ty pak kombinuje s nádherným designem, praktičností a funkčností. 

Přijde-li Vám jídelní stůl Mine Wood malý, v našem sortimentu najdete i větší stoly, například jídelní stůl Edge. Oba jídelní stoly vypadají naprosto kouzelně v kombinaci se stojací lampou Tripod, komodou 3+1. Z kategorie osvětlení by Vám mohlo posloužit svítidlo DoubleRope.

Rozměry jídelního stolu MINE WOOD

  • výška 76 cm
  • průměr 95 cm

Barva

Jídelní stůl Mine Wood si díky použitému dřevu stále zachovává přírodní vzhled, avšak jeho barva černého i přírodního dubu je jedinečná a působí luxusně. Uložením pod zem či ponoření přírodního dubu pod vodu, až na několik let, vzniká exkluzivní dřevina, ze které je deska stolu vyrobena. Černé nohy stolu v kombinaci s oběma barvami dubu krásně ladí.

Shrnutí

Vybavujete právě své bydlení a hledáte zajímavý a stylový jídelní stůl? Jste příznivci moderního designu a přírodních materiálů? Pak je pro Vás jídelní stůl Mine Wood tím jediným a pravým výrobkem, neboť jedině on přinese Vašemu bydlení jedinečné a osobité charisma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací