Jídelní Stůl King of Hearts

Jídelní stůl King of Hearts je nádherný dřevěný stůl z masivního jasanového dřeva. Je velice robustní svými rozměry, avšak přinese do Vašeho domova svěžest a čistý design. Stane se dominantou Vaší jídelny a s oblibou k němu budete usazovat celou rodinu či Vaše návštěvy, to i díky 6 místům k sezení.

 


  • 59 173 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 2 měsíců
71 599 Kč
Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 120 kg
 

Jídelní stůl King of Hearts

Jídelní stůl King of Hearts si získá Vaše srdce od prvního momentu, kdy jej spatříte. Jedná se o velmi rozměrný šestimístný jídelní stůl, který je vyroben z masivního dřeva jasanu. Výroba tohoto stolu se provádí výhradně na zakázku, ruční technikou zpracování. Při výrobě tohoto nádherného a robustního jídelního stolu byl kladen důraz na netradiční design v přírodním vzhledu, který je zároveň kombinovaný s bezvadnou funkčností.

Jídelní stůl o rozměrech 180 x 110 x 78 cm sice ještě není ve své podstatě úplnou raritou. Tou se však stává při pohledu na tloušťku masivního dřeva, která činí úctyhodných 7 cm. Dřevo jídelního stolu King of Hearts je kombinováno se skleněnými pláty o nadstandardní tloušťce 0,8 cm. Díky tomu na Vás při pohledu na tento opravdu robustní jídelní stůl dýchne jeho osobitost a jedinečnost. Bezesporu se stane dominantním designovým kouskem Vašeho domova.

Výhodou je bezpochyby zejména jeho demontovatelnost. Asi si nedovedete moc představit, vzhledem k jeho rozměrům a hmotnosti snadné stěhování z místa A do místa B. Na to výrobce myslel od samotného počátku jeho konstruování. Zde narážíme na úžasnou praktičnost, jelikož samotný jídelní stůl poměrně snadno a rychle rozložíte na několik samostatných dílů, čímž se stěhování stává velice snadným úkonem.

Máte-li opravdu početnou rodinu, pro kterou je šestimístný stůl příliš malý, mrkněte se na osmimístnou verzi stolu King of Hearts, která se nazývá Ace of Spades. Jedná se prakticky o větší sestru. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z nich, doporučujeme jej vždy ve Vaší moderní domácnosti kombinovat se dřevem, jelikož právě s ním si hraje do noty. Vůbec nejkouzelněji vypadá jeho kombinace s konferenčním stolkem Blacjack, stoličkami a barovými židlemi Single Seven a Double Seven.

Rozměry jídelního stolu King of Hearts

  • výška 78 cm
  • délka 180 cm
  • hloubka 110 cm
  • tloušťka skla 0,8 mm
  • tloušťka dřeva 7 cm

Barva

Dřevěný nábytek je nejkrásnější vždy v přírodním dekoru dřeva, to samé platí i u jídelního stolu King of Hearts. Přírodní vzhled jasanového dřeva je zde zakonzervovaný do 3 vrstev nánosu transparentního oleje. Přesto rozumíme, že se najdou zákazníci, kteří si budou přát tento úžasný jídelní stůl dosadit do interiéru, kde vystupuje mírně nebo zcela odlišný barevný dekor, proto jej na vyžádání zvládneme nalakovat do 18 různých barevných odstínů. Ptejte se o více informací.

Shrnutí

Hledáte-li velký a robustní stůl s vysokou trvanlivostí a stálostí, ke kterému se bez starostí usadí celá Vaše rodina, jídelní stůl King of Hearts je tou správnou volbou. Je vyroben z masivního jasanového dřeva nejvyššího jakostního stupně, kombinovaného se skleněnými prvky. Ruční zakázková výroba, přírodní vzhled a jedinečné tvary dodají titul hvězdy Vaší domácnosti.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.