Jednolůžková postel Baldee 120x190 cm

Novinka
Značka: Benlemi
11 599 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč 12 899 Kč od 11 599 Kč 9 586 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH 10 660 Kč bez DPH od 9 586 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDNOLŮŽKOVÁ POSTEL BALDEE

Jednolůžková postel Baldee představuje exkluzivní model postele, která už na první pohled působí útulně a přitom s určitou dávkou luxusu. Jednolůžková postel Baldee si velmi rychle oblíbí každý milovník postele s nebesy, které navozují v posteli jedinečnou atmosféru a pocit bezpečí. Baldee svým vzhledem náramně zapadá do moderního skandinávského stylu, který zdůrazňuje jednoduchost přenesenou v elegantní design. 

K posteli Baldee si můžete dokoupit i noční stolky ve stejném stylu a vytvořit tak dokonalý a elegantní komplet. Na naše stylové noční stolky můžete umístit dřevěné osvětlení či stylovou lampičku Tripod. Budete-li chodívat spát hodně unaveni, pak se Vám bude hodit na rychlé odložení oblečení designový věšák Wix.

KONSTRUKCE POSTELE BALDEE

U konstrukce postele Baldee jsme opět zachovali formát hranolů, který využíváme pro výrobu jak dětských postelí Benlemi, tak postelí pro dospělé. Rám postele tedy vychází ze dvou hranolů, které jsou napojeny na vysoké, 200 cm nohy. Přičemž čelo postele u hlavy i u nohou spojuje vespod další hranol. Postel Baldee disponuje spojenou konstrukcí i v horní části, a tedy všechny nohy jsou v horní části spojené hranoly a tvoří tak pomyslnou střechu, na kterou lze upevnit nebesa.

Celkově je konstrukce postele Baldee velice stabilní. Při výrobě všech našich postelí dbáme na bezpečnost a především kvalitu materiálu a práce. Pro výrobu postele Baldee používáme certifikované euro hranoly. Dřevo je kompletně zbaveno suků, čímž se je zabráněno jakémukoliv klížení dřeva po čase užívání postele. Nosnost postele je okolo 150 kg.

K posteli Baldee dodáváme laťkový rošt zdarma, který je navrtán do nosníků rámu postele. 

Do postele Baldee je ideální zakoupit matrace o výšce alespoň 16 cm.

variabilita postele

Konstrukce postele Baldee je navržena tak, aby bylo možné na její střešní díly umístit látku tvořící nebesa. Látku můžete zakoupit jak v našem e-shopu nebo využít Vaši fantazii a kreativitu a vytvořit si nebesa dle Vašich představ. Postel s baldachýnem je netradiční, přesto nádherný model postele.

Plánujete-li v posteli spávat určitou dobu s Vašim dítětem, můžete si k posteli přikoupit snímatelnou bočnici Safety, která zabrání případnému pádu z postele. Jelikož je rám postele Baldee zcela totožný jako u všech postelí Benlemi, lze jednoduše aplikovat bočnici i na její rám.

Další variabilní úpravou, respektive příslušenství k posteli Baldee, je šuplík 2in1. Šuplík lze využít jednak jako úložný prostor, ale také jako rezervní spaní pro případné návštěvy, které takovou formu individuální úpravy jistě ocení. Rám šuplíku je totožný jako rám postele včetně roštu, což přispívá jeho pevnosti a každé jeho kaučukové kolečko snese až 85 kg váhy.

DOSTUPNÉ ROZMĚRY POSTELÍ BALDEE

  • 80 x 190 cm
  • 80 x 200 cm
  • 90 x 190 cm 
  • 90 x 200 cm
  • 120 x 190 cm
  • 120 x 200 cm

BARVA

Povrchová úprava dřeva je jedním z nejdůležitějších kroků při dokončování výroby postele. Kladný pocit, při prvním kontaktu s materiálem je velmi důležitý a má vliv na celkový pocit z pořízené postele. Prvním krokem finální povrchové úpravy je dokonalé přebroušení povrchu a hran dřeva. Následuje možnost nalakování dřeva do různých barev. Od jemné bílé po pestrou tyrkysovou či elegantní černou.

Barvy, které používáme pro lakování našich postelí a doplňkového nábytku jsou zcela antialergenní, ekologické a především 100% zdravotně nezávadné. Pro nás důležitým prvkem při lakování dřeva je to, aby byla zachována nádherná struktura dřeva. Proto využíváme barvy na vodní bázi beze stop biocidů.

barvicky

SOUČÁST BALENÍ

Balení každé naší postele obsahuje laťkový rošt. Součást balení však není látka vytvářející nebesa.

SHRNUTÍ

Sníte o designové posteli, ve které se budete cítit útulně a budete se každý večer těšit až ulehnete pod nebesa? Jednolůžková postel Baldee splní i takové požadavky náročnějšího uživatele. Originální tvar konstrukce dodává posteli určitou dávku elegance, která doplňuje skandinávský design, kterým jednolůžková postel Baldee disponuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: V posteli strávíte třetinu života. Vyberte si správnou
Záruka: 2 roky
Vybrat rozměr: 120x190 cm
Vybrat model: Baldee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI