Novinka

Dvoulůžková Postel Baldee 180x200 cm transparent

2731
  • 1 z 2

Dvoulůžková Postel Baldee je ideálním typem nábytku do ložnic všech, kteří milují jednoduchost a eleganci skandinávského stylu spojenou s praktičností a variabilitou. Dvoulůžková Postel Baldee doplněna o nebesa vytvoří dokonalé místo pro klidný a spokojený spánek, při kterém načerpáte novou energii do dalšího dne. Baldee vyrábíme ve třech rozměr a lakujeme jej do mnoha různých barev.


  • 12 231 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 21 dní
14 799 Kč
Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Rozměr: 180x200 cm
Model: Baldee
Barva: Transparent
 

Dvoulůžková Postel Baldee

Postel Baldee představuje exkluzivní model postele, která už na první pohled působí útulně a přitom s určitou dávkou luxusu. Dvoulůžková Postel Baldee si velmi rychle oblíbí každý milovník postele s nebesy, které navozují v posteli jedinečnou atmosféru a pocit bezpečí. Baldee svým vzhledem náramně zapadá do moderního skandinávského stylu, který zdůrazňuje jednoduchost přenesenou v elegantní design. Stejně jako dvoulůžková postel Double je i postel Baldee verzí pro dospělé.

 

Konstrukce postele Baldee

U konstrukce postele Baldee jsme opět zachovali formát hranolů, který využíváme pro výrobu jak dětských postelí Benlemi, tak postelí pro dospělé. Rám postele tedy vychází ze dvou hranolů, které jsou napojeny na vysoké, 200 cm nohy. Přičemž čelo postele u hlavy i u nohou spojuje vespod další hranol. Postel Baldee disponuje spojenou konstrukcí i v horní části, a tedy všechny nohy jsou v horní části spojené hranoly a tvoří tak pomyslnou střechu, na kterou lze upevnit nebesa.

Celkově je konstrukce postele Baldee velice stabilní. Při výrobě všech našich postelí dbáme na bezpečnost a především kvalitu materiálu a práce. Pro výrobu postele Baldee používáme lepené borovicové dřevo s cinkovanými spoji po 40 cm. Borovicové dřevo je kompletně zbaveno suků, čímž se je zabráněno jakémukoliv klížení dřeva po čase užívání postele. Nosnost každé ložné plochy je okolo 150 kg.

posteli Baldee dodáváme deskový rošt zdarma, který je navrtán do nosníků rámu postele. Středem dvoulůžkové postele Baldee je upevněna výztuha v podobě latě uchycené do čelního a nožního rámu postele. Laťku podepírají dva podpěrné borovicové hranoly, které jsou do latě navrtány a tím získává postel Baldee potřebnou stabilitu.

Do postele Baldee je ideální zakoupit matrace o výšce 17 - 25 cm.

posteli Baldee si můžete dokoupit i noční stolky ve stejném stylu a vytvořit tak dokonalý a elegantní komplet. Na naše stylové noční stolky můžete umístit dřevěné osvětlení či stylovou lampičku tripod. Budete-li chodívat spát hodně unaveni, pak se Vám bude hodit na rychlé odložení oblečení designový věšák Wix.

Individuální úpravy

Konstrukce dvoulůžkové postele Baldee je navržena tak, aby bylo možné na její střešní díly umístit látku tvořící nebesa. Látku můžete zakoupit jak v našem e-shopu nebo využít Vaši fantazii a kreativitu a vytvořit si nebesa dle Vašich představ. Postel s baldachýnem je netradiční, přesto nádherný model postele.

Plánujete-li v posteli spávat určitou dobu s Vašim dítětem, můžete si k posteli přikoupit snímatelnou bočnici Safety, která zabrání případnému pádu z postele. Jelikož je rám postele Baldee zcela totožný jako u všech postelí Benlemi, lze jednoduše aplikovat bočnici i na její rám.

Další individuální úpravou, respektive příslušenství k posteli Baldee, je šuplík 2in1. Šuplík lze využít jednak jako úložný prostor, ale také jako rezervní spaní pro případné návštěvy, které takovou formu individuální úpravy jistě ocení.

Dostupné rozměry dvoulůžkových postelí Baldee

  • 160 cm x 200 cm (vnější 172 cm x 212 cm) - váha postele okolo 70 kg, celková výška postele 200 cm
  • 180 cm x 200 cm (vnější 192 cm x 212 cm) - váha postele okolo 75 kg, celková výška postele 200 cm
  • 200 cm x 200 cm (vnější 212 cm x 212 cm) - váha postele okolo 80 kg, celková výška postele 200 cm

Barva

Povrchová úprava dřeva je jedním z nejdůležitějších kroků při dokončování výroby postele. Kladný pocit, při prvním kontaktu s materiálem je velmi důležitý a má vliv na celkový pocit z pořízené postele. Prvním krokem finální povrchové úpravy je dokonalé přebroušení povrchu a hran dřeva. Následuje možnost nalakování dřeva do různých barev. Od jemné bílé po pestrou tyrkysovou či elegantní černou.

Barvy, které používáme pro lakování našich postelí a doplňkového nábytku jsou zcela antialergenní, ekologické a především 100% zdravotně nezávadné. Pro nás důležitým prvkem při lakování dřeva je to, aby byla zachována nádherná struktura dřeva. Proto využíváme barvy na vodní bázi beze stop biocidů.

12

Shrnutí

Sníte o designové posteli, ve které se budete cítit útulně a budete se každý večer těšit až ulehnete pod nebesa? Dvoulůžková postel Baldee splní i takové požadavky náročnějšího uživatele. Originální tvar konstrukce dodává posteli určitou dávku elegance, která doplňuje skandinávský design, kterým postel Baldee disponuje.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.