Dětský stojan na oblečení Mobil House

Tip
Značka: Benlemi
4 799 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč 5 999 Kč od 4 799 Kč 3 966 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH 4 958 Kč bez DPH od 3 966 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský stojan na oblečení Mobil House

Dětský stojan na oblečení Mobil House je doplňkový typ nábytku, který si zamilují především děti. Domečková konstrukce stojanu na oblečení je nejen designovým kouskem, který představuje oblíbený skandinávský styl, ale tvoří také dokonalý doplněk ať už k domečkovým postelím nebo k jinému dřevěnému nábytku. Domečkový tvar doplňkového nábytku přináší možnost jedinečně a jednotně vybavit dětské pokojíčky a vytvořit tak kouzelnou atmosféru pro spokojeně strávené chvíle Vaší ratolesti.

Stojan na oblečení Mobil House je také představitelem dnes populárního směru Montessori. S domečkovým stojanem na oblečení se děti snadno naučí udržovat pořádek, přičemž si mohou sami věšet své oblečení na věšáčky do stojanu. Ke všemu je stojan na oblečení Mobil House, jak naznačuje jeho název, na kolečkách. To přináší dětem možnost snadnější manipulace a přenášení oblečení do užitečnějších míst.

Konstrukce stojanu na oblečení

Konstrukce stojanu na oblečení Mobil House je tvořena dřevěnou spárovkou. Povrch spárovky je dokonale obroušen a jednotlivé díly jsou k sobě naklíženy. Na spodní desce, tvořící dno stojanu, jsou navrtána kolečka, která umožňují snadnější manipulaci se stojanem. Kulatina, která slouží k zavěšení věšáčků, je snímatelná.

Dostupné rozměry postelí

  • výška: 130 cm
  • šířka: 80 cm
  • hloubka: 35 cm

Barva

Základní dekor tvoří dřevo. Jednotlivé díly stojanu na oblečení i stojan jako celek, lakujeme do různých odstínů barev. Vybírat můžete ze základních barev, jakými jsou bílá, růžová, tyrkysová, černá nebo šedá. Zvolením barevného odstínu snadno docílíte slazení domečkového stojanu s jiným nábytek v pokojíčku nebo různými doplňky. Pakliže budete chtít domečkový stojan na oblečení Mobil House nalakovat do jiné barvy, než uvádíme na našem e-shopu, pak nám stačí napsat do poznámky v objednávce kód RAL z obecného vzorníku palety barev a my Vám stojan do požadované barvy moc rádi nalakujeme.

12

Shrnutí

Jedinečný design a hravost v sobě nese domečkový stojan na oblečení Mobil House. Chcete u Vašich dětí rozvíjet smysl pro pořádek a zodpovědnost a využít k tomu dokonalý a nenásilný design doplňkového nábytku v dětském pokojíčku? Pak domečkový stojan na oblečení Mobil House splní veškerá Vaše očekávání a Vaše děti budou doslova nadšeně spolupracovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zařiďte, aby se vaše dítě cítilo v pokoji bezpečně a šťastné
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI