Každé dítě chce po Štědrém dni usínat v nové posteli. Proto máme v doručování mírné zpoždění.
S jistotou vám ale garantujeme, že cokoliv nyní objednáte, máte pod stromečkem doma.
Zákaznická podpora: +420 739 787 164 info@benlemi.cz

Dětská postel domeček Tery s bočnicí 80x160 cm

Tip
Značka: Benlemi
5 999 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč 6 599 Kč od 5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH 5 454 Kč bez DPH od 4 958 Kč bez DPH
Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dřevěná domečková postel Tery s bočnicí pro malé stavitele

Cítíte, že z vaší malé ratolesti roste architekt? Staví z kostiček vysoké věže a lego zvládne proměnit v mrakodrapy i krásné budovy?

Podpořte jeho talent už v dětství, pořiďte pro něj dětskou postel domeček Tery s bočnicí v rozměru 80 cm x 160 cm, kterou vám doručíme do 5 pracovních dní zdarma po celé ČR. Z ní si může vaše ratolest v poklidu projektovat své parádní nápady na nejrůznější druhy staveb od běžných rodinných domů až po vysoké vyhlídkové věže. Během malého okamžiku si s pomocí deky promění typickou domečkovou konstrukci v pohodlnou kancelář a práce může začít!

Kdyby náhodou během navrhování dostal váš malý rošťák náladu vyzkoušet stabilnost postýlky na vlastní kůži, nemusíte se jako rodič vůbec bát. Robustní konstrukce to vydrží!

Postel domeček Tery má dvě střešní boční laťky, které nejsou součástí nosné konstrukce postele. Vy tak nemusíte mít ani jednu, můžete namontovat pouze jednu nebo i obě laťky.

Proč volit dřevěnou dětskou postel domeček Tery se zábranou?

 • Celková výška postele je 130 cm, vnitřní rozměry má 80 cm x 160 cm a vnější rozměry jsou 88,8 cm x 168,8 cm.
 • Konstrukce je vyrobená ručně a s láskou v Opavě, je kombinací desek a 60 mm tlustých hranolů ze dřeva.
 • Unese bez problémů 150 kilogramů.
 • Má dvě střešní boční laťky, které nejsou součástí nosné konstrukce postele. Vy tak nemusíte mít ani jednu, můžete namontovat pouze jednu nebo i obě laťky.
 • Rám postele je upevněn 6 cm nad zemí pro lepší cirkulaci vzduchu.
 • Bočnice jsou ze tří stran, plné a nedemontovatelné, jelikož jsou upevněny přímo do sloupků postele. Z jedné dlouhé strany však dosahuje bočnice cca poloviny délky postele a tvoří tak snadný vstup pro dítě.
 • Laťkový rošt získáte od nás jako dárek.
 • Sloupky se kosí do stříšky v 85 cm.
 • Do postele Tery se hodí matrace o výšce alespoň 17 a maximálně 23 cm.
 • Postel je komplexně variabilní, takže si ji můžete upravit podle sebe nebo svého dítěte.
 • Pro lakování postelí užíváme antialergenní, ekologické a 100% nezávadné barvy.
 • Dovezeme vám ji domů úplně zdarma!

Montážní návod pro sestavení dětské postele domeček Tery bez bočnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: V posteli strávíte třetinu života. Vyberte si správnou
Záruka: 2 roky
Vybrat rozměr: 80x160 cm
Vybrat model: Tery s bočnicí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Dětská Postel Domeček Tery s bočnicí 80x160 cm Dětská Postel Domeček Tery s bočnicí 80x160 cm
5
BD Avatar autora | 8.11.2018
Velmi spokojeni a moc se nám postel líbí.
Dětská Postel Domeček Tery s bočnicí 80x160 cm Dětská Postel Domeček Tery s bočnicí 80x160 cm
4
ZK Avatar autora | 13.8.2018
Postýlka je moc hezká, lehce se skládá. Chybělo nám pár šroubků, ale ne v takovém množství, abychom postel nemohli používat. Syn (2,5 roku) je z ní nadšený, lehce do ní i z ní vyleze. Jediný problém je ten, že bočnice jsou výš, než je on sám, když leží a pak když na posteli ve spánku "cestuje", tak podlezl i bočnice a nemohl se odtamtud sám dostat. Proto jsme jednu lištu ze střechy, kterou jsme nevyužili rozřezali a umístili pod bočnice k nohám a hlavě. Vypadá to i tak výborně. Z jedné delší strany je pak zeď, takže tam nemá kam vypadnout. Bohužel, zepředu je ta přední bočnice moc krátká, tzn. že se stalo, že se svezl až na zem ve spánku přes otvor, kterým leze do postýlky. Z toho důvodu máme menší dodateční náklady, objednala jsem větší polštářkový mantinel, který uvážu ze předu, doufám, že to pomůže, bude to držet a zastaví ho to před pádem z postýlky. A taky to lehce přeleze, když bude chtít ... a to než se naučí, že nemá z postele padat. :) Postýlka je ale skutečně krásná, výškově akorát, bez třísek ...
A Avatar autora 13.8.2018
Dobrý den, paní Zuzano, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Domníváme se, že jste do postele TERY umístila příliš nízkou matraci. Například s našimi matracemi Earth, která má celkovou výšku 19 cm (včetně potahu), vznikne mezera mezi bočnicí a matrací 9 cm. V tomto případě je prakticky nereálné, aby dítě v tomto prostoru uvízlo. Mrzí nás, že jste museli naši postýlku upravit tak, aby byla pro Vás dokonalá. Každopádně Vám ještě jednou děkujeme za velmi pozitivní hodnocení našeho produktu, které uchopíme jako podnět k našemu zlepšení. S pozdravem Petr, Benlemi.