Každé dítě chce po Štědrém dni usínat v nové posteli. Proto máme v doručování mírné zpoždění.
S jistotou vám ale garantujeme, že cokoliv nyní objednáte, máte pod stromečkem doma.
Zákaznická podpora: +420 739 787 164 info@benlemi.cz

Dětská postel DeLuxe 80x200 cm

Novinka
Značka: Benlemi
7 999 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč 9 099 Kč od 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH 7 520 Kč bez DPH od 6 611 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednolůžková Postel DeLuxe

Jednolůžková postel DeLuxe představuje model postele pro dospělé, kteří hledají jednoduchost, ale praktičnost a krasný design v jednom. Postel DeLuxe disponuje nesložitým tvarem, který je však ve výsledku velkou výhodou. Kombinuje čistý design skandinávského stylu a smrkového dřeva, proto spolu s doplňky tvoří jedinečnou atmosféru, vybízející k relaxaci a odpočinku. 

Pro výrobu jednolůžkové postele DeLuxe jsme použili stejné silné hranoly, jako například v případě postelí Modern, nebo Japa. Pevná spodní konstrukce dodává jednolůžkové posteli DeLuxe ojedinělý a neokoukaný vzhled. 

Postel DeLuxe si bezesporu oblíbí každý člen domácnosti. Lehký a nenáročný tvar postele umožňuje přizpůsobit design pokoje Vaší představivosti. Vypadá skvěle například s lampou Tripod, nebo s plédem Woolly. 

Konstrukce postele

Celá konstrukce této jednolůžkové postele DeLuxe je tvořena formou eurohranolů, které využíváme pro všechny naše typy postelí. Jednolůžkovou postel DeLuxe spojuje spodní hranol obou noh postele, jak u hlavy, tak u nohou.


Rošt jednolůžkové postele DeLuxe je upevněn do hlavního rámu konstrukce postele a dodáváme jej k posteli zdarma.
Budete-li chtít použít jiný typ roštu, konstrukce jednolůžkové postele DeLuxe umožňuje díky své variabilitě jakýkoli druh.
K této posteli si u nás můžete zakoupit i matraci. Ideální výška matrace, kterou doporučujeme je minimálně 16 cm.

Za kvalitou naší práce si stojíme, a proto každou postel DeLuxe jsme zkonstruovali tak, aby dosáhla minimální nosnosti 150 kg. Nicméně při otestování nosnosti postele DeLuxe jsme využili 250 kg živé váhy a postel prošla testem na výbornou.

Pokud máte v plánu spát v posteli i se svými nejmenšími, můžete si k posteli přikoupit snímatelnou bočnici Safety, která zabrání případnému pádu dítěte z postele. Jelikož je tato bočnice jednoduše snímatelná, můžete si ji kdykoli sundat, případně dát zpět.

DOSTUPNÉ ROZMĚRY JEDNOLŮŽKOVÉ POSTELE DELUXE

  • 80 x 190 cm 
  • 80 x 200 cm 
  • 90 x 190 cm 
  • 90 x 200 cm 
  • 120 x 190 cm
  • 120 x 200 cm 

 

BARVA

Povrchová úprava dřeva u našich postelí, je jedním z nejdůležitějších kroků při dokončování výroby. Dokonalé a precizní přebroušení hran postele je první krok u finální úpravy. Dále je možné si nechat postel nalakovat do mnoha různých barev. Zda zvolíte jemnou bílou, pastelovou růžovou, nebo elegantní černou záleží jen na Vás. 

Barvy, které používáme pro lakování našich postelí a doplňkového nábytku jsou zcela ekologické, antialergenní a především 100% zdravotně nezávadné. Velmi důležitým bodem pro nás při lakování dřeva je, aby byla zachována  přírodní a zdravá struktura dřeva. U tohoto důvodu používáme barvy na vodní bázi, beze stop biocidů.

barvicky

SHRNUTÍ

Máte zájem o designovou postel, která Vám dá potřebný pocit pohodlí a do které se budete rádi večer vracet? Pak je naše jednolůžková postel DeLuxe to pravé. Splňuje vše od eleganci až po praktičnost. A díky spojení skandinávského designu a funkčního vzhledu postele, k ní snadno sladíte ostatní doplňky Vašeho pokoje. 

Doplňkové parametry

Kategorie: V posteli strávíte třetinu života. Vyberte si správnou
Záruka: 2 roky
Vybrat rozměr: 80x200 cm
Vybrat model: Deluxe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: