Dětská Postel Baldee 120x180 cm

Novinka
Značka: Benlemi
11 199 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč 12 499 Kč od 11 199 Kč 9 255 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH 10 330 Kč bez DPH od 9 255 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

DĚTSKÁ POSTEL BALDEE

Dětská postel Baldee představuje exkluzivní model postele, která už na první pohled působí útulně a přitom s určitou dávkou luxusu. Dětská postel Baldee si velmi rychle oblíbí každý milovník postele s nebesy, které navozují v posteli jedinečnou atmosféru a pocit bezpečí. Baldee svým vzhledem náramně zapadá do moderního skandinávského stylu, který zdůrazňuje jednoduchost přenesenou v elegantní design. 

K dětské posteli Baldee můžete Vašemu dítěti dokoupit i nějakou skříňku (např. Mobil House). Ke skříňce se skvěle hodí dřevěná stojací lampa Emu. Bude-li Vaše dítě chodívat spát unavené, pak se mu bude hodit na rychlé odložení oblečení dětský Věšák Wix v modré nebo růžové barvě.

KONSTRUKCE DĚTSKÉ POSTELE BALDEE

U konstrukce dětské postele Baldee jsme opět zachovali formát hranolů, který využíváme pro výrobu jak dětských postelí Benlemi, tak postelí pro dospělé. Rám postele tedy vychází ze dvou hranolů, které jsou napojeny na vysoké, 200 cm nohy. Přičemž čelo postele u hlavy i u nohou spojuje vespod další hranol. Postel Baldee disponuje spojenou konstrukcí i v horní části, a tedy všechny nohy jsou v horní části spojené hranoly a tvoří tak pomyslnou střechu, na kterou lze upevnit nebesa.

Celkově je konstrukce postele Baldee velice stabilní. Při výrobě všech našich postelí dbáme na bezpečnost a především kvalitu materiálu a práce. Pro výrobu postele Baldee používáme lepené certifikované euro hranoly. Dřevo je kompletně zbaveno suků, čímž je zabráněno jakémukoliv klížení dřeva po čase užívání postele. Nosnost postele je okolo 150 kg.

K dětské posteli Baldee dodáváme laťkový rošt zdarma, který je navrtán do nosníků rámu postele. 

Do postele Baldee je ideální zakoupit matrace o výšce minimálně 16 cm.

variabilita postele

Konstrukce dětské postele Baldee je navržena tak, aby bylo možné na její střešní díly umístit látku tvořící nebesa. Postel s baldachýnem je netradiční, přesto nádherný model postele.

Dalším příslušenstvím k dětské posteli Baldee jsou demontovatelné bočnice Safety. Bočnice vložíte do rámu zcela jednoduše a když je budete chtít sundat, jednoduše je vysunete. Na konstrukci postele nezůstane žádná známka toho, že by byla bočnice kdy usazena do rámu postele.

Další individuální úpravou, respektive příslušenství k posteli Baldee, je šuplík 2in1. Šuplík lze využít jednak jako úložný prostor, ale také jako rezervní spaní pro případné návštěvy, které takovou formu individuální úpravy jistě ocení.

 

DOSTUPNÉ ROZMĚRY POSTELÍ BALDEE

  • 70 x 160 cm
  • 80 x 160 cm
  • 80 x 180 cm
  • 90 x 160 cm
  • 90 x 180 cm
  • 120 x 160 cm
  • 120 x 180 cm

BARVA

Povrchová úprava dřeva je jedním z nejdůležitějších kroků při dokončování výroby postele. Kladný pocit, při prvním kontaktu s materiálem je velmi důležitý a má vliv na celkový pocit z pořízené postele. Prvním krokem finální povrchové úpravy je dokonalé přebroušení povrchu a hran dřeva. Následuje možnost nalakování dřeva do různých barev. Od jemné bílé po pestrou tyrkysovou či elegantní černou.

Barvy, které používáme pro lakování našich postelí a doplňkového nábytku jsou zcela antialergenní, ekologické a především 100% zdravotně nezávadné. Pro nás důležitým prvkem při lakování dřeva je to, aby byla zachována nádherná struktura dřeva. Proto využíváme barvy na vodní bázi beze stop biocidů.

barvicky

SOUČÁST BALENÍ

Balení každé naší postele obsahuje laťkový rošt. Součást balení však není látka vytvářející nebesa.

SHRNUTÍ

Sníte o designové posteli, ve které se budete cítit útulně a budete se každý večer těšit až ulehnete pod nebesa? Postel Baldee splní i takové požadavky náročnějšího uživatele. Originální tvar konstrukce dodává posteli určitou dávku elegance, která doplňuje skandinávský design, kterým postel Baldee disponuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Vybrat rozměr: 120x180 cm
Vybrat model: Baldee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI