Bočnice postele Safety pro Postel Domeček Sidy

569 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč 719 Kč od 569 Kč 470 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH 594 Kč bez DPH od 470 Kč bez DPH
Na zakázku do 5 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Na zakázku do 10 pracovních dní Zvolte variantu
Barva:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bočnice postele Safety

Bočnice postele Safety slouží jako bezpečnostní prvek pro ochranu Vašeho dítěte při jeho rozverném spánku. S našimi bočnicemi se nemusíte v noci strachovat, že by Váš nejmenší byl v jakémkoliv ohrožení. Záleží nám na bezpečnosti Vašich dětí a jejich klidného spánku.

Bočnice postele Safety mají obrovskou výhodu, a to že jsou snadno demontovatelné. Jednoduše bočnice usadíte do bočního delkového rámu postele. Není potřeba žádného vrtání. Matrace pak bočnice dokonale zpevní Když je Vaše dítě ještě malé a máte strach, že by v noci mohlo z postýlky upadnout, bočnice jej perfektně ochrání. Až vyroste, bočnice postele můžete sundat a nechat tak větší prostor Vašemu dítěti.

Pro výrobu bočnic postele jsme zvolili stejné hranoly z borovicového dřeva stejně jako u postelí ve tvaru domečku, přídavných nohou a šuplíku. Celkově tak komplet postele se všemi doplňky působí velice kompaktně a slazeně.

Rozměry bočnice

Bočnice vyrábíme v délce 100 cm s tím, že z každé strany je 6 cm hranol pro uchycení bočnice k posteli. Celková delka bočnice je tak 112 cm. Výška od vrchního rámu spodní konstrukce postele, kde je usazena matrace je 18 cm.

Barva

Barevné provedení bočnice postele Safety je shodné s barvami postele Happy a postele Wally. Jednoduše si můžete nechat bočnice nalakovat do stejné barvy jako máte postýlku nebo zvolíte jinou barvu z naši palety barev a vytvoříte atypicky elegantní prvek Vaši postele. Dostupné barvy jsou přírodní dekor borovice, bílá, růžová, tyrkysově modrá, černá a zelená.

12

Shrnutí

Bezpečné spaní, to je jeden z hlavních požadavků rodičů při výběru postýlky pro svoji ratolest. Bočnice postele Safety zvýší bezpečnost postele na maximum. Stabilní a perfektně opracovaná postýlka tak bude dokonale bezpečná a Vy můžete každou noc klidně ulehnout. Vaše dítě bude v dobrých rukou, respektive bočnicích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Vybrat typ produktu: Bočnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

INSPIRUJTE SE NA INSTAGRAMU RODINY #BENLEMI