Bočnice postele Safety černá

4480

Bočnice postele Safety budou bezpečně chránit Vaše dítě po celou noc. Bočnice postele můžete kdykoliv jednoduše sundat díky jejich navrženému řešení. Barvu bočnic vybírejte z několika vybraných barev a nakombinujte je s dalšími doplňky k posteli Happy nebo Wally, jakými jsou přídavné nohy či šuplík.


  • 594 Kč bez DPH
  • Na zakázku do 10 dní
719 Kč
Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Model: Bočnice Safety
Barva: Černá
 

Bočnice postele Safety

Bočnice postele Safety slouží jako bezpečnostní prvek pro ochranu Vašeho dítěte při jeho rozverném spánku. S našimi bočnicemi se nemusíte v noci strachovat, že by Váš nejmenší byl v jakémkoliv ohrožení. Záleží nám na bezpečnosti Vašich dětí a jejich klidného spánku.

Bočnice postele Safety mají obrovskou výhodu, a to že jsou snadno demontovatelné. Jednoduše bočnice usadíte do bočního delkového rámu postele. Není potřeba žádného vrtání. Matrace pak bočnice dokonale zpevní Když je Vaše dítě ještě malé a máte strach, že by v noci mohlo z postýlky upadnout, bočnice jej perfektně ochrání. Až vyroste, bočnice postele můžete sundat a nechat tak větší prostor Vašemu dítěti.

Pro výrobu bočnic postele jsme zvolili stejné hranoly z borovicového dřeva stejně jako u postelí ve tvaru domečku, přídavných nohou a šuplíku. Celkově tak komplet postele se všemi doplňky působí velice kompaktně a slazeně.

Rozměry bočnice

Bočnice vyrábíme v délce 100 cm s tím, že z každé strany je 6 cm hranol pro uchycení bočnice k posteli. Celková delka bočnice je tak 112 cm. Výška od vrchního rámu spodní konstrukce postele, kde je usazena matrace je 18 cm.

Barva

Barevné provedení bočnice postele Safety je shodné s barvami postele Happy a postele Wally. Jednoduše si můžete nechat bočnice nalakovat do stejné barvy jako máte postýlku nebo zvolíte jinou barvu z naši palety barev a vytvoříte atypicky elegantní prvek Vaši postele. Dostupné barvy jsou přírodní dekor borovice, bílá, růžová, tyrkysově modrá, černá a zelená.

12

Shrnutí

Bezpečné spaní, to je jeden z hlavních požadavků rodičů při výběru postýlky pro svoji ratolest. Bočnice postele Safety zvýší bezpečnost postele na maximum. Stabilní a perfektně opracovaná postýlka tak bude dokonale bezpečná a Vy můžete každou noc klidně ulehnout. Vaše dítě bude v dobrých rukou, respektive bočnicích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Web Benlemi.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací