Představujeme: Závěsné křeslo do bytu i zahrady ELIS a LENA

Vychutnávejte si relaxaci v pohodlí Vašeho domova. Ručně vypletené závěsné křeslo do bytu z vrbového proutí Vám vzhledem k jeho kulaté a oválné konstrukci nabídne hromadu prostoru a pohodlí pro tolik vyhledávané lenošení, čtení knížky, či vychutnávání šálku dobré kávy při mírném pohupování. Nyní máte vše na dosah.

Závěsné křeslo je velice pohodlné, sedíte v něm prakticky v polosedě a užíváte volných chvil. Pohodlí umocňuje i veliký sedací polštář, dostupný v několika barevných provedeních. Dokážeme Vám ušít i jinou barvu polštáře, mimo naši nabídku, aby závěsné křeslo vypadalo přesně podle Vašich představ. Samotné závěsné křeslo vyrábíme ve spoustě barev - přírodní, bílá, šedá, hnědá, černá nebo mátová.

point3Kulaté závěsné křeslo do interiéru i exteriéru ELIS

Design kulatého závěsného křesla byl vytvořen s ohledem na prostornost, vzdušnost a pocit bezpečí. Vzhledem k zakulacené konstrukci se zadní výplet dříve sklání v oblasti hlavy. Proto je závěsné křeslo do bytu Elis vhodné nejvíce pro ženy, děti a obecně lidi nižších postav. 

E-3 Chci si vybrat své křeslo ELIS

 

point6Oválné závěsné křeslo do bytu i na zahradu LENA

Design oválného závěsného křesla připomíná zavěšené vajíčko poskytuje dostatečný prostor nad hlavou a perfektní oporu při sezení. V křesle Lena totiž sedíme více vzpřímeně, než v křesle Elis, které disponuje kulatou konstrukcí.

prirodni_hnedyChci si vybrat své křeslo LENA

 

Příslušenství k závěsným křeslům Elis a Lena

K závěsným křeslům vyrábíme řadu příslušenství, od designových kovových stojanů, přes ochranné vaky proti sněhu a dešti, závěsné háky do dřeva a stropní úchyty. Sedací polštáře dodáváme sice jako součást závěsného křesla, i přesto si u nás můžete pořídit rezervní.

ochranny-vodeodolny-vak-pro-zavesne-kresloHák-do-dřeva_1 upevneni_fest_1

 

Líbí se vám závěsná křesla? Přečtěte si o designových interiérových houpačkách