Připravte své lásce nejkrásnější překvápko. Ke Dni dětí jsme zlevnili vše pro děti až - 14 %. Od postele po hračky. Jen do 1.6.

Závěsné křeslo do bytu i zahrady ELIS a LENA

Vychutnávejte si relaxaci v pohodlí Vašeho domova. Ručně vypletené závěsné křeslo do bytu z vrbového proutí Vám vzhledem k jeho kulaté a oválné konstrukci nabídne hromadu prostoru a pohodlí pro tolik vyhledávané lenošení, čtení knížky, či vychutnávání šálku dobré kávy při mírném pohupování. Nyní máte vše na dosah.

Závěsné křeslo je velice pohodlné, sedíte v něm prakticky v polosedě a užíváte volných chvil. Pohodlí umocňuje i veliký sedací polštář, dostupný v několika barevných provedeních. Dokážeme Vám ušít i jinou barvu polštáře, mimo naši nabídku, aby závěsné křeslo vypadalo přesně podle Vašich představ. 

point3Kulaté závěsné křeslo do interiéru i exteriéru ELIS

Design kulatého závěsného křesla byl vytvořen s ohledem na prostornost, vzdušnost a pocit bezpečí. Vzhledem k zakulacené konstrukci se zadní výplet dříve sklání v oblasti hlavy. Proto je závěsné křeslo do bytu Elis vhodné nejvíce pro ženy, děti a obecně lidi nižších postav. 

Návrh bez názvu (14) Chci si vybrat své křeslo ELIS

 

point6Oválné závěsné křeslo do bytu i na zahradu LENA

Design oválného závěsného křesla připomíná zavěšené vajíčko poskytuje dostatečný prostor nad hlavou a perfektní oporu při sezení. V křesle Lena totiž sedíme více vzpřímeně, než v křesle Elis, které disponuje kulatou konstrukcí.

lena-s-kremovym-polstarem

 

 

 

 

        

                Chci si vybrat své křeslo LENA

 

 

 

 

 

 Příslušenství k závěsným křeslům Elis a Lena

K závěsným křeslům nabízíme závěsné háky do dřeva a stropní úchyty. Sedací polštáře dodáváme sice jako součást závěsného křesla, i přesto si u nás můžete pořídit rezervní.

Hák-do-dřeva_1 upevneni_fest_1

 

Líbí se vám závěsná křesla? Přečtěte si o designových interiérových houpačkách

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení