Udělejte si dokonalou zahradní pohodičku. Všechna závěsná křesla, houpačky i hamaky se slevou až - 8 %. Platí jen do 2.6.

Montessori prolézačky do dětského pokoje – proč jsou důležité a jak na nich s dítětem trávit čas?

Mít hřiště v pokoji je snem snad každého dítěte. Rodina Benlemi je ho připravena splnit raz dva se svými Montessori hračkami. Jak si je můžete s potomkem užít?

Balanční houpačka YupeeCelý alternativní výchovně-vzdělávací program Montessori má od svého začátku z počátku 20. století za cíl objevit spontánní tvořivost dítěte, což dokazuje už svým hlavním mottem:

„Pomoz mi, abych to dokázal sám.“

Řídili jsme se jím i při vývoji našich prolézaček – houpačky YUPEE a balančního setu pro děti TRIΔNGLES. Můžete mít jistotu, že váš potomek bude vždy na prolézačkách v pořádku a bude si moci hrát i bez vaší 100% asistence. Obě naše interiérové prolézačky jsou totiž ručně vyrobené se všemi potřebnými certifikacemi, protože jsou ve shodě s normami ČSN EN 71-1,2,3,8,9 o bezpečnosti, barvách i mechanických vlastnostech. 

point6

 

Vhodné prolézačky pro dítě od 1 roku

 Jde o ideální volbu pro vaše dítko ve věku batolete až po předškoláka. V této životní etapě je velmi důležité, aby se vývoj nezanedbal a co nejvíce podpořil. Vše je velmi provázané a pokrok v motorice znamená i rozvoj mluvení. 

Montessori balanční set pro děti TRIΔNGLESVaše dítě potřebuje pomoci, aby zdravě rostlo a právě vhodné hračky mu v tom mohou být prospěšné. Houpačkou uděláte radost dítku už od 1 roku, ve 3 letech pak můžete přejít na balanční set TRIΔNGLES, který bude ratolest těšit třeba až do 8 let.

 Proč by mělo dítě rozvíjet motoriku?

Motorika představuje všechny pohyby lidského těla. Nejde jen o hrubou motoriku v podobě sedu, chůze nebo jiném pohybu končetin, ale také jemnou motoriku, kterou tvoří mluvení nebo také psaní. Jde o důležitou dovednost, kterou je potřeba zodpovědně rozvíjet už od narození vašeho dítěte, protože s ní bude pracovat celý zbývající život.  

point6

 

Houpání zdravě a s úsměvem na tváři

Dítě se od svého narození učí pohybu a s ním spojené rovnováze. Podpořte ho slovně nebo různými cviky, ale také třeba s pomocí balanční houpačky. Velkou výhodou je, že na houpačce může dítě být hned ve 3 různých polohách:

  1. sedět, 
  2. stát,
  3. houpat ve stoje i vsedě.

žárovkaTip od rodiny Benlemi:

Když houpačku ratolest nevyužívá, je možné ji mít třeba jako odkládací stolek nebo domeček na hraní. 

 
Opičí dráha i cvik rovnováhy 

Montessori balanční set pro děti TRIΔNGLESOpičí dráha může být s TRIΔNGLES zábavnější. Co si může vaše ratolest připravit za překážky v dětském pokoji, ve kterých rozvine nejenom svou fantazii, ale hlavně motoriku, svaly a myšlení? 

  1. Kladinu
  2. Houpačku
  3. Balanční plošinu
  4. Tisíce dalších dle své představivosti! Co vytvořily z TRIΔNGLES děti našeho Michala? Podívejte se do galerie.

žárovkaTip od rodiny Benlemi:

Balanční hračka TRIΔNGLES unese až 40 kg, bez potíží se tak hodí i pro hru s dalším kamarádem.

 

Vaše dítě si může hrát každý den s prolézačkami, které budou nejenom zábavou, ale i vzděláváním. Dovolte mu to! :-)

Zajímá vás, jak můžete u dítěte rozvíjet motoriku? Přečtěte si náš další článek, který se tématu hlouběji věnuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení