Jak si zařídit útulnou terasu, kterou vám budou sousedé závidět?

Léto už se začíná konečně ozývat. Sluníčko svítí, příroda kvete a krásné počasí láká trávit čas na čerstvém vzduchu terasy. Jak si ji vhodně zařídit?

point6Terasa si zaslouží grill a hlavně posezení 

Co si budeme vykládat, ne každý je nastavený vnitřně tak, že si užívá sezení na zemi nebo dlouhé stání venku. Proto je základem každé terasy pohodlné místo pro odpočinek, kde si můžete v klidu sednout, dát si kávičku nebo s kamarádkou dvojku bílého a kochat se okolní krajinou.

 

Snímek obrazovky 2019-11-26 v 10.06.41Co se však za nábytek hodí do takového prostředí? Máme pro vás 2 tipy:

1) Závěsná houpačka

Určitě si občas s láskou vzpomenete na své dětství, kdy jste se nechávali ovívat vánkem na houpačce a s radostí si užívali každý pohyb nahoru i dolů.

Nyní máte možnost si decentně tyto chvíle připomenout každý den v pohodlí svého domova. Na terasu si snadno zavěsíte houpačku, která je navíc tak pohodlná, že v ní třeba strávíte i dlouhé hodiny s knížkou v ruce nebo třeba při klábosení se sousedkou.

  

Návrh bez názvu (14)2) Závěsné křeslo

Pokud máte rádi nohy na zemi a zároveň vyhledáváte maximální pohodlí, ideální volbou je pro vás závěsné křeslo.

Díky 100% přírodním materiálům a polštáři v různých barevných variantách ho doladíte do každého designu a navíc získáte skvělý prostor nejenom pro odpočinek, ale také třeba učení či práci.

  

Zavěsit nic nemůžete? Vyřešte své pohodlí stojanem na křeslo

I když nemáte strop, kam byste si křeslo nebo houpačku mohli zavěsit, existuje vhodné řešení. Stačí dokoupit praktický stojan, který si umístíte, kam budete potřebovat.

Jak se navíc opět ochladí, snadno pak houpačku nebo křeslo přenesete dovnitř a umístíte třeba do obýváku či ložnice.

 

 žárovkaCo dělat, abyste mohli na terase sedět i během chladných večerů?

Proč byste se měli omezovat a při ochlazení se ochudit o svou ranní kávu nebo večerní posezení na terase? Jde to jednoduše vyřešit – pamatujte na své pohodlí i zdraví a pořiďte si deku. S její pomocí budete v teple i při méně slunečném počasí a užijete si každý den svůj výhled.

A pokud už to vážně nepůjde a venku budou létat hromy i blesky, tak nezapomeňte na ochranný vak, který vaše křeslo či houpačku udrží mimo povětrnostní vlivy a prodlouží tak její životnost i o několik dalších let.

 

Zaujalo vás závěsné křeslo natolik, že o jeho pořízení uvažujete čím dál vážněji? Máme pro vás další 3 důvody, proč se vám může hodit. Mrkněte do článku.

Zdroj foto: FB @Markéta Synková - Fotografka